O odzieży damskiej kilka słodkich słów
Saturday January 19th 2019

Długa sukienka w sam raz na studniówkę

Dzisiejsze studniówki w niczym nie przypominają tych, które przeżywaliśmy jeszcze kilkanaście lat temu. Zmiany widać głównie w wyglądzie kobiecych stylizacji. Dziś dziewczyny wyglądają na studniówce jak prawdziwe księżniczki. Nie ukrywajmy – dominującą rolę w tej stylizacji odgrywają sukienki damskie.

Powściągliwość…

Jeśli planujemy studniówkę i chcemy wyglądać jak tajemnicze królewny, warto pomyśleć o długiej sukience w lekkiej, błyszczącej tonacji. Doskonale sprawdzi się tu klasyczna czerwień i fiolet. Niech suknia będzie lekko obcisła – pomimo swojej długości, nadal pozostanie ona seksownym elementem garderoby.

A może nieco odwagi?

Jeśli chcemy zabłysnąć seksapilem, zdecydujmy się na dłuższe damskie sukienki jak tutaj. To od nas zależy jego długość – po prostu wybierzmy typ, w którym będziemy czuć się komfortowo. Długa, studniówkowa kreacja z rozcięciem doda nam z pewnością seksapilu, ale przede wszystkim – wprowadzi elementy tajemniczości.

Dodatki

Nie samą sukienką studniówkową maturzystka żyje. Dlatego warto pomyśleć o dodatkach. Delikatna biżuteria w połączeniu z np. błyszczącym paskiem sprawdzi się tu doskonale. Nie zapominajmy również o dopasowanym kolorystycznie makijażu.

Related Tags:

More from category

Sukienki koktajlowe nieodzowną częścią damskiej garderoby
Sukienki koktajlowe nieodzowną częścią damskiej garderoby

Piękny wygląd kobiety w sukience mówi sam za siebie. Warto zatem zapoznać się z ofertami, które mają w swoim [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives